Intencje mszalne 08.11.-14.11.2021

Poniedziałek 08.11.2021

- 16:30 - w intencji Michała i Beaty z okazji urodzin (dziękczynno-błagalna)

- 17:00 - † Janina Bzdak (od Agnieszki i Eweliny z rodzinami)

- 18:00 - † Pelagia Jędrysiak (od sąsiadów syna Mieczysława)

Wtorek 09.11.2021 ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ

- 17:00 - † Andrzej Klimczak (od najbliższych sąsiadów Marka i Ewy)

- 17:30 - † Stefan Jędrzejuk (od kolegi Waldemara Szczepaniaka z rodziną)

- 18:00 - † za dusze w czyśćcu cierpiące

Środa 10.11.2021 WSPOMNIENIE ŚW. LEONA WIELKIEGO

- 17:00 - † Krzysztof Makuch (1 rocz. śm.)

- 17:30 - † Stanisława, Mieczysław Kopera (od Honorki z rodziną)

- 18:00 - † Wojciech, Irena, Stanisław Gołda; Józef, Władysława, Józef, Jan, Tadeusz Łakomy

Czwartek 11.11.2021 WSPOMNIENIE ŚW. MARCINA - ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

- 09:00 - † Władysław (40 rocz. śm.), Łucja, Dariusz, Mirosław, Ryszard, Zbigniew Włodarczyk; Marian Skupiński

- 10:30 - † Stanisław Majewski (od żony)

- 12:00 - † Stanisław Krawczyk (od córki Ani z Irkiem i Karolinką)

- 18:00 - † Piotr Bęben (od żony)

Piątek 12.11.2021 WSPOMNIENIE ŚW. JÓZEFATA

- 17:00 - † Daniela Nowak (od chrześniaka Janusza)

- 17:30 - † Włodzimierz Dędek (od sąsiadów Wołosów z dziećmi)

- 18:00 - † Urszula Szewczyk (od rodz. Szewczyków, Kocików i Czaprackich)

Sobota 13.11.2021 WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH PIERWSZYCH MĘCZENNIKÓW POLSKI

- 13:30 - † Sebastian Dąbrowny - msza święta pogrzebowa

- 17:00 - † Zygmunt Piotrowski (od Kasi, Tomka i Emilki)

- 17:30 - † Danuta Owczarek (od rodziny Owczarków)

- 18:00 - † Stanisław Antolec (od szwagierki Zofii z mężem)

Niedziela 14.11.2021 XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

- 09:00 - † Władysław Panek (23 rocz. śm.); zm. babcie i dziadkowie

- 10:30 - † Stanisław Majewski (od syna Krzysztofa z rodziną)

- 12:00 - † Władysław (3 rocz. śm.), Janina Grajoszek; Zofia, Franciszek Olawińscy; zm. z rodz. Grajoszków, Matyjów, Olawińskich i Gadzalińskich

- 18:00 - † Piotr Bęben (od syna Adama)

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie