top of page

Ogłoszenia 01.01.2023

Z okazji Nowego Roku życzymy Wam dużo zdrowia, siły, optymizmu, spełnienia swoich życiowych planów, Bożego błogosławieństwa, darów Ducha Świętego i opieki Matki Najświętszej. Bóg miłosierny niech nam błogosławi! Szczęść Wam Boże!


1. Dzisiaj przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom ul. Mickiewicza za dyżur liturgiczny w kościele. Dyżur liturgiczny przejmują mieszkańcy ul. Żeromskiego. Szczęść Wam Boże!

3. W najbliższy piątek przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, tj. Trzech Króli. Msze święte będą odprawione w porządku niedzielnym, tj. o godz. 09:00, 10:30, 12:00 i 18:00. W czasie każdej Mszy Świętej będzie poświęcenie kadzidła i kredy. Przypominamy, że jest to święto nakazane.

4. W tym tygodniu przypada Pierwszy Wtorek, Środa, Pierwszy Czwartek i Piątek miesiąca. Spowiedź święta pierwszopiątkowa będzie w piątek przed i w trakcie każdej Mszy Świętej. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie:

- we wtorek po Mszy Świętej o godz. 18:00;

- w środę po Mszy Świętej o godz. 18:00;

- w czwartek w czasie Mszy Świętej o godz. 17:30;

- w piątek w czasie Mszy świętej o godz. 12:00;

- w sobotę o godz. 17:00.

5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę naszego kościoła.

6. Księża w naszej rodzinie parafialnej są w trakcie wizyty duszpasterskiej u rodzin i osób mieszkających na terenie naszej parafii. Program kolędy znajduje się w zakładce: Wizyta duszpasterska.

7. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 10 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page