top of page

Ogłoszenia 01.05.2022

1. Dzisiaj przypada III Niedziela Wielkanocna. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00. Nabożeństwo majowe o godz. 17:45.

2. Składamy wielkie Bóg zapłać trzem rodzinom z ul. Wojska Polskiego za dyżur liturgiczny w świątyni. Dyżur liturgiczny przejmują mieszkańcy Zalesiaków Łąk. Szczęść Wam Boże!

3. W najbliższy wtorek przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze święte będą odprawione w porządku następującym: o godz. 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00. Nabożeństwo majowe o godz. 17:45.

4. W tym tygodniu przypada Pierwsza Środa i Czwartek, Pierwszy Piątek oraz Sobota Miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie w trakcie nabożeństwa majowego. Spowiedź święta pierwszopiątkowa będzie w piątek o godz. 17:00. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

5. W maju odprawiamy codziennie nabożeństwo ku czci Najświętszej Maryi Panny po ostatniej Mszy świętej ok. godz. 18:25, a w niedzielę i święta o godz. 17:45. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału.

6. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na budowę naszego kościoła.

7. Mamy do nabycia flagi narodowe, maryjne i papieskie razem z drzewcami po 30 zł za sztukę.

8. Moi Kochani! Od 11 maja, Panie i Panowie - Przedstawiciele naszej Parafii będą zbierać ofiary na budowę naszego kościoła. Będzie to pierwsza zbiórka ofiar na budowę naszej świątyni w tym roku. Będą to dobrowolne ofiary wpisane na specjalnie przygotowane listy z pieczęcią parafialną i podpisem Proboszcza. Listy te, podobnie jak i te z ubiegłych lat pozostaną w archiwum Parafii. Bardzo proszę przyjmijcie Przedstawicieli naszej Parafii ze szczerym i otwartym sercem, abyśmy mogli kontynuować następny etap na budowie naszej pięknej bazyliki.

9. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 8 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page