top of page

Ogłoszenia 02.01.2022

1. Dzisiaj przypada II Niedziela po Narodzeniu Pańskim. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać trzem osobom z ul. Władysława Jagiełły za dyżur liturgiczny w kościele. Dyżur liturgiczny przejmują mieszkańcy ul. Mickiewicza. Szczęść Wam Boże!

3. W najbliższy czwartek przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, tj. Trzech Króli. Msze święte będą odprawione w porządku niedzielnym, tj. o godz. 09:00, 10:30, 12:00 i 18:00. W czasie każdej Mszy Świętej będzie poświęcenie kadzidła i kredy. Przypominamy, że jest to święto nakazane.

4. W tym tygodniu przypada Pierwszy Wtorek, Środa, Pierwszy Czwartek i Piątek miesiąca. Spowiedź święta pierwszopiątkowa będzie w piątek od godz. 17:00. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych.

Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie:

- we wtorek w czasie Mszy Świętej o godz. 18:00;

- w środę od godz. 16:30;

- w czwartek w czasie Mszy Świętej o godz. 18:00;

- w piątek w czasie Mszy świętej o godz. 17:30.

5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę naszego kościoła.

6. Księża w naszej rodzinie parafialnej udają się z wizytą duszpasterska do rodzin i osób mieszkających na terenie naszej parafii od 12 stycznia. Program kolędy znajduje się w zakładce: Wizyta duszpasterska.

7. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 8 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page