top of page

Ogłoszenia 02.04.2023

1. Dzisiaj przypada Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00. Gorzkie Żale z rozważaniem pasyjnym o godz. 17:45. Dzisiaj w czasie każdej Mszy Świętej błogosławieństwo i poświęcenie palm.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom bl. 1 za dyżur liturgiczny w świątyni. Dyżur liturgiczny przejmują mieszkańcy bl. 2. Szczęść Wam Boże!

3. Wielkie Bóg zapłać za zrobienie dekoracji na Niedzielę Palmową.

4. Spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej będzie dzisiaj o godz. 12:00.

5. W tym tygodniu przypada Pierwszy Wtorek, Środa, Pierwszy Czwartek i Piątek miesiąca. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do przystąpienia w piątek do spowiedzi pierwszopiątkowej.

Adoracja Najświętszego Sakramentu

- we wtorek od godz. 16:45 (w kaplicy),

- w środę od godz. 16:45 (w kaplicy).

6. Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania przychodzi do kościoła w Wielki Czwartek o godz. 18:00.

7. Uroczysty obchód Triduum Paschalnego rozpoczniemy w Wielki Czwartek - Mszą Świętą Wieczerzy Pańskiej o godz. 18:00. Po Mszy Świętej będziemy adorować Pana Jezusa w "ciemnicy" do godz. 22:00. Ciemnica będzie w naszej kaplicy.

W Wielki Piątek odprawimy drogę krzyżową o godz. 17:30. Następnie rozpocznie się Liturgia Męki Pańskiej. Adoracja Pana Jezusa przy grobie do godz. 22:00. Adorację będziemy kontynuować w Wielką Sobotę od godz. 09:00 przez cały dzień do godz. 22:00. Obowiązuje post ścisły.

W Wielką Sobotę będziemy święcić pokarmy na stół wielkanocny od godz. 09:00 do 15:00 włącznie (co pół godziny).

W Wielką Sobotę będzie uroczysta Liturgia Wigilii Paschalnej o godz. 18:00. Na liturgię przychodzimy z paschalikami, świecami.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tych uroczystych i pięknych - bogatych liturgicznie obchodach Świętego Triduum Paschalnego. Zachęcamy do adoracji Pana Jezusa przy grobie: dorosłych, młodzież i dzieci. Niech swoją godzinę adoracji ma: młodzież, ministranci, Kółka Różańcowe, Pomocnicy Maryi Matki Kościoła, Czciciele Krwi Chrystusa, Krąg Biblijny. Niech każdy z nas znajdzie czas na osobiste spotkanie się z Panem Jezusem. On otwiera dla Ciebie swoje Najświętsze Serce - zdrój miłosierdzia i wszelkich łask. Ty także odpowiedz miłością i zaproś Go do swojego serca, do swojego życia, do wszystkich Twoich spraw, aby błogosławił, obdarzał potrzebnymi łaskami Twoją rodzinę.

Uroczysta Rezurekcja będzie w niedzielę o godz. 07:00. Następnie msze święte będą odprawione o godz. 10:30, 12:00 i 18:00.

W drugi dzień Świąt Wielkanocnych msze święte będą odprawione w porządku niedzielnym: o godz. 09:00, 10.30, 12.00 i 18:00.

Poświęcenie samochodów, motocykli oraz wszystkich pojazdów mechanicznych będzie po mszy świętej o godz. 12:00.

8. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na kwiaty do grobu Pana Jezusa.

9. Składamy wielkie Bóg zapłać za ofiarę złożoną na budowę naszego kościoła.

10. Wielkie Bóg zapłać za posadzenie pięknych bratków przy krzyżu misyjnym.

11. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 10 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page