top of page

Ogłoszenia 02.08.2020

1. Dzisiaj przypada XVIII Niedziela Zwykła. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom bl. 1 za dyżur liturgiczny w kaplicy i ofiarę na kwiaty. Dyżur liturgiczny przejmują mieszkańcy bl. 2. Szczęść Wam Boże!

3. W tym tygodniu przypada Pierwsza Środa i Czwartek, Pierwszy Piątek miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa będzie w piątek od godz. 17:00. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych.

Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie w środę od godz. 16:45, w czwartek po wieczornej Mszy Świętej i piątek po Mszy świętej o 17:30.

4. W najbliższy czwartek przypada Święto Przemienienia Pańskiego. Msze Święte będą odprawione w porządku następującym: o godz. 9:00 i 18:00.

5. Spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej będzie dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 12:00.

6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę naszego kościoła.

7. Moi Kochani! Od 01 sierpnia Panie i Panowie - Przedstawiciele naszej Parafii zbierają ofiary na budowę naszego kościoła. Jest to pierwsza zbiórka ofiar na budowę naszej świątyni w tym roku. Będą to dobrowolne ofiary wpisane na specjalnie przygotowane listy z pieczęcią parafialną i podpisem Proboszcza. Listy te, podobnie jak i te z ubiegłych lat pozostaną w archiwum Parafii. Bardzo proszę przyjmijcie Przedstawicieli naszej Parafii ze szczerym i otwartym sercem, abyśmy mogli kontynuować następny etap na budowie naszej pięknej bazyliki. Panie i Panowie będą zbierać ofiary z zachowaniem wszystkich środków ostrożności związanych z koronawirusem. Bardzo prosimy o odbieranie list.

8. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 6 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page