top of page

Ogłoszenia 02.10.2022

1. Dzisiaj przypada XXVII Niedziela Zwykła. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00. Różaniec o godz. 17:15.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom bl. 20 za dyżur liturgiczny w świątyni. Dyżur liturgiczny przejmują mieszkańcy ul. Targowej. Szczęść Wam Boże!

3. Spotkanie z rodzicami dzieci przygotowującymi się do Pierwszej Komunii Świętej będzie dzisiaj o godz. 12:00.

4. W tygodniu przypada Pierwszy Wtorek, Środa, Pierwszy Czwartek i Piątek miesiąca. Spowiedź święta pierwszopiątkowa będzie w piątek o godz. 16:30. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych!

5. Moi Kochani! Miesiąc październik to czas łaski, to czas modlitwy różańcowej. Codziennie odprawiamy Różaniec po Mszy Świętej o godz. 17:00, a w niedzielę o godz. 17:15.

Porządek Mszy Świętych w październiku jest następujący - Msza Święta o godz. 17:00, po Mszy Świętej będzie Różaniec, a ostatnia Msza Święta będzie kilka minut po godz. 18:00. Gdziekolwiek na świecie objawiała się Matka Boża to wzywała wszystkich do odmawiania Różańca. Różaniec jest jedną z najskuteczniejszych modlitw. Wiele łask możemy wyprosić u Boga za przyczyna Matki Bożej modląc się na różańcu w świątyni. Dzieci i młodzież będą kompletować układankę różańcową.

6. Składamy wielkie Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę kościoła.

7. Moi Kochani! Panie i Panowie - Przedstawiciele naszej Parafii będą zbierają ofiary na budowę naszego kościoła. Bardzo proszę przyjmijcie Przedstawicieli naszej Parafii ze szczerym i otwartym sercem, abyśmy mogli kontynuować następny etap na budowie naszej pięknej bazyliki. A czeka nas wiele pracy:

- zamówiliśmy nowoczesne nagłośnienie,

- kontynuujemy projekt oświetlenia naszego kościoła,

- prowadzimy rozmowy w sprawie zamówienia zewnętrznych drzwi do zakrystii - także odlewanych w brązu,

- przygotowujemy się do zamówienia okien w dolnym kościele.

8. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 10 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page