Ogłoszenia 04.07.2021

1. Dzisiaj przypada XIV Niedziela Zwykła. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom bl. 1 za przygotowanie świątyni do niedzieli. Dyżur liturgiczny przejmują mieszkańcy bl. 2. Szczęść Wam Boże!

3. W tym tygodniu przypada Pierwsza Środa Miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy rozpocznie się o godz. 16:45.

4. 11 lipca, tj. w niedzielę za tydzień będziemy gościć w naszej Parafii siostrę Krystynę - adoratorkę Krwi Chrystusa. Będzie można nabyć książeczki i różance do Krwi Chrystusa po 10 zł.

5. Składamy wielkie Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę naszego kościoła.

6. Moi Kochani! Panie i Panowie - Przedstawiciele naszej Parafii zbierają ofiary na budowę naszego kościoła. Jest to pierwsza zbiórka ofiar na budowę naszej świątyni w tym roku. Będą to dobrowolne ofiary wpisane na specjalnie przygotowane listy z pieczęcią parafialną i podpisem Proboszcza. Listy te, podobnie jak i te z ubiegłych lat pozostaną w archiwum Parafii. Bardzo proszę przyjmijcie Przedstawicieli naszej Parafii ze szczerym i otwartym sercem, abyśmy mogli kontynuować następny etap na budowie naszej pięknej bazyliki. Panie i Panowie będą zbierać ofiary z zachowaniem wszystkich środków ostrożności związanych z koronawirusem. Bardzo prosimy o odbieranie list.

7. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 6 zł... Intencje mszalne...