top of page

Ogłoszenia 04.10.2020

1. Dzisiaj przypada XXVII Niedziela Zwykła. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00. Różaniec o godz. 17:15.

2. Dyżur liturgiczny w tym tygodniu mają mieszkańcy bl. 10. Szczęść Wam Boże!

3. Miesiąc październik to czas łaski, to czas modlitwy różańcowej. Codziennie odprawiamy Różaniec po Mszy Świętej o godz. 17:00, a w niedzielę o godz. 17:15. Porządek Mszy Świętych w październiku jest następujący - pierwsza Msza Święta o godz. 17:00, po Mszy Świętej jest Różaniec (ok. 17:25), a druga Msza Święta będzie kilka minut po godz. 18:00. Moi Kochani! Gdziekolwiek na świecie objawiała się Matka Boża to wzywała wszystkich do odmawiania Różańca. Różaniec jest jedną z najskuteczniejszych modlitw. Wiele łask możemy wyprosić u Boga za przyczyna Matki Bożej modląc się na różańcu w świątyni. Dzieci i młodzież kompletują układankę różańcową.

4. W tym tygodniu przypada Pierwsza Środa miesiąca.

5. Składamy wielkie Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę kościoła.

6. Spotkanie nowej grupy młodzieży (z klasy szóstych i siódmych) rozpoczynającej przygotowanie do bierzmowania odbędzie się w niedzielę za tydzień o godz. 10:30 (chodzi o osoby, które nie uczestniczyły w pierwszym spotkaniu).

7. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 6 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page