top of page

Ogłoszenia 04.12.2022

1. Dzisiaj przypada II Niedziela Adwentu. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom ul. Szkolnej za dyżur liturgiczny w świątyni. Dyżur liturgiczny przejmują mieszkańcy ul. Sadowskiej. Szczęść Wam Boże!

3. Dzisiaj rozpoczynamy nasze adwentowe rekolekcje, które głosi ks. Sebastian Wyrozumski - proboszcz parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Mierzycach. Będą one trwały trzy dni: w niedzielę, poniedziałek i we wtorek. W poniedziałek będzie spowiedź rekolekcyjna pół godziny przed każdą Mszą Świętą. W poniedziałek i we wtorek Msze Święte z naukami będą odprawione w porządku następującym: o godz. 09:00, 16:00 i 18:00.

4. Spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania będzie w poniedziałek o godz. 17:45.

5. Św. Mikołaj przybędzie do naszej świątyni, do Was - kochane dzieci - we wtorek o godz. 17:00. Bardzo prosimy dorosłych o podtrzymanie świętej tradycji i o przygotowanie się na przyjście św. Mikołaja.

6. W adwencie odprawiamy roraty w dni powszednie o godz. 17:00. Dzieci i młodzież kompletują układankę adwentową i zbierają dobre uczynki oraz losują Dzieciątko. Dorośli także podejmują dobre postanowienia.

7. Opłatek przynosi do Waszych mieszkań i domów nasz pan Organista. Bardzo proszę przyjmijcie Pana Organistę ze szczerym i otwartym sercem.

8. Mamy do nabycia świece Caritas na stół wigilijny w ramach akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom w zakrystii w cenie 10 zł - mała świeca; 20 zł - duża świeca.

9. Serdecznie zapraszamy do włączenia się do akcji "Paczuszka dla maluszka", która trwa do 6 stycznia.

10. Składamy wielkie Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę naszego kościoła.

11. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 10 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page