top of page

Ogłoszenia 05.03.2023

1. Dzisiaj przypada II Niedziela Wielkiego Postu. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00.

W Wielkim Poście odprawiamy nabożeństwa wielkopostne:

- drogę krzyżową w każdy piątek o godz. 17:00

- gorzkie żale z rozważaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 17:45.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom ul. Krupy za przygotowanie świątyni do niedzieli. Dyżur liturgiczny przejmują mieszkańcy ul. Pokoju i ul. Wojska Polskiego. Szczęść Wam Boże!

3. Spotkanie z rodzicami młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania będzie dzisiaj o godz. 10:30.

4. Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu będzie we wtorek o godz. 16:45.

5. Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego odbędzie w najbliższy czwartek w godz. 07:00-15:00. Sprzęt będzie można złożyć przed brama wjazdową do nowego kościoła naprzeciwko plebanii.

6. W niedzielę za tydzień rozpoczynamy Misje Święte w naszej Parafii, które poprowadzi o. Krzysztof Piskorz - karmelita bosy z Wrocławia. Będą one trwały tydzień. We wtorek będzie Dzień Bożego Miłosierdzia Bożego - Spowiedź Święta. Msze święte z naukami misyjnymi od poniedziałku do piątku będą odprawione w porządku następującym: o godz. 09:00, 16:00 i 18:00. W sobotę msze święte o godz. 09:00 i 15:00. Trwamy w nowennie do Bł. Michała Kozala w intencji Misji Świętych.

Bardzo prosimy, aby każdy z nas wyznaczył sobie dodatkowe jakiś dzień lub kilka dni postu w intencji Misji. Program Misji Świętych znajduje się w kruchcie kościoła oraz na naszej stronie internetowej.

7. W niedzielę za tydzień kilka minut przed poranną mszą świętą dokonamy poświęcenia nowego krzyża misyjnego. Bardzo prosimy o zgromadzenie się przy naszej kaplicy przed Mszą Świętą.

8. Mamy do nabycia paschaliki na Liturgię Światła w Wielką Sobotę i na stół wielkanocny w cenie 10 zł.

9. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę naszego kościoła.

10. Składamy wielkie Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa.

11. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 10 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page