top of page

Ogłoszenia 05.06.2022

1. Dzisiaj przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30 (bez kazania), 12:00 (I Komunia Święta) oraz 18:00. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17:45.

2. W tym tygodniu dyżur liturgiczny w świątyni przejmują rodzice dzieci obchodzących rocznicę I Komunii Świętej. Szczęść Wam Boże!

3. Uroczystość I Komunii Świętej 4 dzieci ze Specjalnego Ośrodka Wychowawczego odbędzie się 12 czerwca, tj. w niedzielę za tydzień w czasie Mszy Świętej o godz. 10:30.

4. Uroczystość Rocznicy I Komunii Świętej w naszej Parafii odbędzie się 12 czerwca, tj. w niedzielę za tydzień w czasie Mszy Świętej o godz. 12:00.

3. Jutro przypada święto NMP Matki Kościoła. Msze święte będą odprawione w porządku następującym: o godz. 09:00 i 18:00. Nabożeństwo czerwcowe po wieczornej Mszy Świętej.

4. W czerwcu odprawiamy codziennie nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po ostatniej Mszy świętej, a w niedzielę o godz. 17:45. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału.

5. Uroczystość Bożego Ciała przypada w dniu 16 czerwca. Trasa procesji eucharystycznej w tym roku będzie następująca:

I ołtarz - na ul. Wierzbowej przy posesji p. Panków i Ziębów

II ołtarz - na ul. Sikorskiego przy posesji p. Tasarzów i Koniecznych

III ołtarz - na ul. Szkolnej przy posesji p. Tkaczyńskich i Pułków

IV ołtarz - w nowym kościele, za który odpowiedzialni są mieszkańcy bl. 19.

Msza święta po procesji będzie około 11:30. Bardzo prosimy o zaangażowanie się drogich Parafian z sąsiednich ulic i bloków w strojenie ołtarzy na Boże Ciało.

6. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na budowę naszego kościoła.

Panie i Panowie - Przedstawiciele naszej Parafii zbierają ofiary na budowę naszego kościoła. Bardzo proszę przyjmijcie Przedstawicieli naszej Parafii ze szczerym i otwartym sercem, abyśmy mogli kontynuować następny etap na budowie naszej pięknej bazyliki. A czeka nas wiele pracy: dokończenie instalacji elektrycznej, tynki w środku i posadzka.

7. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 8 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page