top of page

Ogłoszenia 06.06.2021

1. Dzisiaj przypada X Niedziela Zwykła. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00. Procesja eucharystyczna po Mszy Świętej o godz. 12:00. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17:45.

2. W tym tygodniu dyżur liturgiczny przejmują mieszkańcy ul. Wojska Polskiego. Szczęść Wam Boże!

3. Uroczyste Zakończenie Oktawy Bożego Ciała będzie w najbliższy czwartek o godz. 18:00 z poświęceniem wianków z ziół i kwiatów oraz błogosławieństwem dzieci. Serdecznie wszystkich zapraszamy!

4. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa przypada w najbliższy piątek. Msze Święte będą odprawione w porządku następującym: o godz. 09:00, 17:30 i 18:00.

5. Święto Niepokalanego Serca NMP przypada w najbliższą sobotę. Msze Święte będą odprawione w porządku następującym: o godz. 09:00 i 18:00.

6. W czerwcu odprawiamy codziennie nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusowego: w dni powszednie po ostatniej Mszy Świętej ok. godz. 18:25, a w niedziele o godz. 17:45. Serdecznie zapraszamy!

7. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na budowę naszego kościoła, które w całości przeznaczone są na drzwi do nowej świątyni.

8. Moi Kochani! Od 16 czerwca, Panie i Panowie - Przedstawiciele naszej Parafii będą zbierać ofiary na budowę naszego kościoła. Jest to pierwsza zbiórka ofiar na budowę naszej świątyni w tym roku. Będą to dobrowolne ofiary wpisane na specjalnie przygotowane listy z pieczęcią parafialną i podpisem Proboszcza. Listy te, podobnie jak i te z ubiegłych lat pozostaną w archiwum Parafii. Bardzo proszę przyjmijcie Przedstawicieli naszej Parafii ze szczerym i otwartym sercem, abyśmy mogli kontynuować następny etap na budowie naszej pięknej bazyliki. Panie i Panowie będą zbierać ofiary z zachowaniem wszystkich środków ostrożności związanych z koronawirusem.

9. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 6 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page