top of page

Ogłoszenia 07.05.2023

1. Dzisiaj przypada V Niedziela Wielkanocna. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00. Nabożeństwo majowe o godz. 17:45.

2. Składamy wielkie Bóg zapłać mieszkańcom bl. 6 za przygotowanie świątyni do niedzieli. Dyżur liturgiczny przejmują mieszkańcy bl. 7. Szczęść Wam Boże!

3. Wielkie Bóg zapłać za kwiaty przy figurze Matce Bożej oraz obrazie Jezusa Miłosiernego.

4. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania będzie dzisiaj o godz. 10:30.

5. W ramach XXIX Dni Kultury Chrześcijańskiej w najbliższą sobotę organizowana jest pielgrzymka do Łowicza i Tumu. Koszt 50 zł. Zapisy w siedzibie Katolickiego Stowarzyszenia Civitas Christiana. Wyjazd o godz. 05:30 sprzed naszej kaplicy.

6. W niedzielę za tydzień po każdej mszy świętej odbędzie się zbiórka do puszek na misje dla ks. Rafała.

7. W maju odprawiamy codziennie nabożeństwo ku czci Najświętszej Maryi Panny po ostatniej Mszy świętej ok. godz. 18:25, a w niedzielę i święta o godz. 17:45. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału.

8. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na budowę naszego kościoła.

Moi Kochani! Trwa zbiórka ofiar na budowę naszego kościoła. Bardzo proszę przyjmijcie Przedstawicieli naszej Parafii ze szczerym i otwartym sercem, abyśmy mogli kontynuować następny etap na budowie naszej pięknej bazyliki. A czeka nas wiele pracy...

- zamówiliśmy zewnętrzne drzwi do zakrystii - będą odlane z brązu, a na nich płaskorzeźba św. Michała Archanioła depczącego szatana (nasz artysta przygotowuje model do odlewu);

- przygotowujemy się do zakupu granitu na posadzkę;

- pracujemy nad innymi ważnymi elementami wyposażenia naszej świątyni.

9. Nasza Parafia w 2025 roku będzie obchodzić jubileusz 30-lecia erygowania, W ramach przygotowania duchowego przeżyliśmy Misje Święte. W 2024 roku planujemy pielgrzymkę do Rzymu i Włoch. Chcemy, abyśmy mogli razem cieszyć się tym pięknym wyjazdem, więc warto już dziś zacząć oszczędzać na ten cel.

10. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 10 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page