top of page

Ogłoszenia 08.05.2022

1. Dzisiaj przypada IV Niedziela Wielkanocna. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00. Nabożeństwo majowe o godz. 17:45.

2. Składamy wielkie Bóg zapłać mieszkańcom Zalesiaków Łąk za przygotowanie świątyni do niedzieli. Dyżur liturgiczny przejmują mieszkańcy bl. 1. Szczęść Wam Boże!

3. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania będzie w niedzielę za tydzień o godz. 10:30.

4. Spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej będzie w niedzielę za tydzień o godz. 12:00.

5. W maju odprawiamy codziennie nabożeństwo ku czci Najświętszej Maryi Panny po ostatniej Mszy świętej ok. godz. 18:25, a w niedzielę i święta o godz. 17:45. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału.

6. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na budowę naszego kościoła.

7. Moi Kochani! Od 11 maja, Panie i Panowie - Przedstawiciele naszej Parafii będą zbierać ofiary na budowę naszego kościoła. Będzie to pierwsza zbiórka ofiar na budowę naszej świątyni w tym roku. Będą to dobrowolne ofiary wpisane na specjalnie przygotowane listy z pieczęcią parafialną i podpisem Proboszcza. Listy te, podobnie jak i te z ubiegłych lat pozostaną w archiwum Parafii. Bardzo proszę przyjmijcie Przedstawicieli naszej Parafii ze szczerym i otwartym sercem, abyśmy mogli kontynuować następny etap na budowie naszej pięknej bazyliki. A czeka nas wiele pracy: dokończenie instalacji elektrycznej, tynki w środku i posadzka.

8. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 8 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page