top of page

Ogłoszenia 09.04.2023

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wam pięknych spotkań z Jezusem Zmartwychwstałym w czasie Eucharystii i drugim człowieku. Błogosławionych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół oraz odważnego dawania świadectwa o Zmartwychwstałym w codziennym życiu. Szczęść Boże!


1. W Poniedziałek Wielkanocny msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00. Poświęcenie samochodów, motocykli oraz wszystkich pojazdów mechanicznych będzie po mszy świętej o godz. 12:00.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom bl. 2 za dyżur liturgiczny w świątyni. Dyżur liturgiczny przejmują mieszkańcy bl. 3. Szczęść Wam Boże!

3. W niedzielę za tydzień przypada Święto Miłosierdzia Bożego. Po Mszy Świętej o godz. 12:00 procesja eucharystyczna z relikwiami św. Faustyny. Godzina Miłosierdzia o godzinie 15:00.

4. Składamy wielkie Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do grobu Pana Jezusa.

5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na budowę naszego kościoła.

6. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 10 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page