top of page

Ogłoszenia 09.08.2020

1. Dzisiaj przypada XIX Niedziela Zwykła. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom bl. 2 za dyżur liturgiczny w kaplicy. Dyżur liturgiczny przejmują mieszkańcy rodzice dzieci pierwszokomunijnych. Szczęść Wam Boże!

3. Uroczystość Wniebowzięcia NMP przypada w najbliższą sobotę. Msze święte będą odprawione w porządku następującym: godz. 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00. W czasie każdej Mszy Świętej będzie poświęcenie ziół i kwiatów.

4. Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w naszej Parafii będzie w niedzielę za tydzień, tj. 16 sierpnia w czasie Mszy Świętej o godz. 11:30.

Porządek Mszy Świętych w niedzielę za tydzień będzie następujący: o godz. 09:00, 10:30 - bez kazania, 11:30 - Uroczystość I Komunii Świętej i 18:00.

Bardzo prosimy o wybieranie w tym dniu Mszy o godz. 09:00, 10:30 i 18:00.

Spowiedź Święta dzieci, rodziców, babć, dziadków, chrzestnych oraz rodziny będzie 15 sierpnia, tj, w najbliższą sobotę po Mszy Świętej o godz. 12:00. Serdecznie zapraszamy!

5. Spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej będzie dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 12:00.

6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę naszego kościoła.

7. Moi Kochani! Od 01 sierpnia Panie i Panowie - Przedstawiciele naszej Parafii zbierają ofiary na budowę naszego kościoła. Jest to pierwsza zbiórka ofiar na budowę naszej świątyni w tym roku. Będą to dobrowolne ofiary wpisane na specjalnie przygotowane listy z pieczęcią parafialną i podpisem Proboszcza. Listy te, podobnie jak i te z ubiegłych lat pozostaną w archiwum Parafii. Bardzo proszę przyjmijcie Przedstawicieli naszej Parafii ze szczerym i otwartym sercem, abyśmy mogli kontynuować następny etap na budowie naszej pięknej bazyliki. Panie i Panowie będą zbierać ofiary z zachowaniem wszystkich środków ostrożności związanych z koronawirusem. Bardzo prosimy o odbieranie list.

8. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 6 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page