top of page

Ogłoszenia 09.10.2022

1. Dzisiaj przypada XXVIII Niedziela Zwykła. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00. Różaniec o godz. 17:15.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom ul. Targowej za dyżur liturgiczny w kościele oraz za okolicznościową dekorację. Dyżur liturgiczny przejmują mieszkańcy ul. Grunwaldzkiej. Szczęść Wam Boże!

3. Moi Kochani! Miesiąc październik to czas łaski, to czas modlitwy różańcowej. Codziennie odprawiamy Różaniec po Mszy Świętej o godz. 17:00, a w niedzielę o godz. 17:15.

Porządek Mszy Świętych w październiku jest następujący - Msza Święta o godz. 17:00, po Mszy Świętej będzie Różaniec, a ostatnia Msza Święta będzie kilka minut po godz. 18:00.

4. Prosimy zapoznanie się z dalszym ciągiem programu Dni Kultury Chrześcijańskiej, które kontynuowane są od dzisiaj do wtorku włącznie.

5. W niedzielę za tydzień przypada XXII Dzień Papieski, którego hasłem są słowa "Blask prawdy". Po każdej Mszy Świętej odbędzie się zbiórka ofiar na Dzieło Nowego Tysiąclecia - żywy pomnik pontyfikatu św. Jana Pawła II - na stypendia dla biednej, ale zdolnej młodzieży.

6. Składamy wielkie Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę kościoła.

7. Trwa druga zbiórka ofiar na budowę naszego kościoła. Bardzo proszę przyjmijcie Przedstawicieli naszej Parafii ze szczerym i otwartym sercem, abyśmy mogli kontynuować następny etap na budowie naszej pięknej bazyliki.

8. Składamy serdeczne Bóg zapłać za posadzenie pięknych kwiatów przy krzyżu misyjnym.

9. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 10... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page