top of page

Ogłoszenia 10.10.2021

1. Dzisiaj w XXVIII Niedzielę Zwykłą przypada Dzień Papieski. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00. Różaniec o godz. 17:15.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom bl. 16 za dyżur liturgiczny w świątyni. Dyżur liturgiczny przejmują mieszkańcy bl. 17. Szczęść Wam Boże!

3. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej odbędzie się zbiórka ofiar na Dzieło Nowego Tysiąclecia - żywy pomnik pontyfikatu św. Jana Pawła II - na stypendia dla biednej, ale zdolnej młodzieży.

4. Spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania będzie dzisiaj o godz. 10:30.

5. Spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej będzie dzisiaj o godz. 12:00.

6. Moi Kochani! Miesiąc październik to czas łaski, to czas modlitwy różańcowej. Codziennie odprawiamy Różaniec po Mszy Świętej o godz. 17:00, a w niedzielę o godz. 17:15.

Porządek Mszy Świętych w październiku w dni powszednie jest następujący - pierwsza Msza Święta o godz. 16:30, druga o godz. 17:00, po tej Mszy Świętej będzie Różaniec, a trzecia Msza Święta będzie kilka minut po godz. 18:00. Gdziekolwiek na świecie objawiała się Matka Boża to wzywała wszystkich do odmawiania Różańca. Różaniec jest jedną z najskuteczniejszych modlitw. Wiele łask możemy wyprosić u Boga za przyczyna Matki Bożej modląc się na różańcu w świątyni. Dzieci i młodzież będą kompletować układankę różańcową.

7. Składamy wielkie Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę kościoła.

8. Moi Kochani! Od 12 października, Panie i Panowie - Przedstawiciele naszej Parafii będą zbierać ofiary na budowę naszego kościoła. Będzie to druga zbiórka ofiar na budowę naszej świątyni w tym roku. Będą to dobrowolne ofiary wpisane na specjalnie przygotowane listy z pieczęcią parafialną i podpisem Proboszcza. Listy te, podobnie jak i te z ubiegłych lat pozostaną w archiwum Parafii. Bardzo proszę przyjmijcie Przedstawicieli naszej Parafii ze szczerym i otwartym sercem, abyśmy mogli kontynuować następny etap na budowie naszej pięknej bazyliki. Panie i Panowie będą zbierać ofiary z zachowaniem wszystkich środków ostrożności związanych z koronawirusem.

9. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 6 zł... Intencje mszalne.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page