top of page

Ogłoszenia 11.12.2022

1. Dzisiaj przypada III Niedziela Adwentu. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom ul. Sadowskiej za dyżur liturgiczny w świątyni. Dyżur liturgiczny przejmują mieszkańcy ul. Wierzbowej (od rodz. Klekotków do rodz. Posmyków). Szczęść Wam Boże!

3. Składamy serdeczne Bóg zapłać za usłużenie w kuchni i przy stole w czasie naszych rekolekcji adwentowych oraz za upieczenie pysznych ciast.

4. W adwencie odprawiamy roraty w dni powszednie o godz. 17:00. Dzieci i młodzież kompletują układankę adwentową i zbierają dobre uczynki oraz losują Dzieciątko. Dorośli także podejmują dobre postanowienia.

5. Mamy do nabycia świece Caritas w ramach akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom w zakrystii w cenie 10 zł - mała świeca; 20 zł - duża świeca oraz opłatek na stół wigilijny. Ofiary z opłatka są przeznaczone na budowę naszego kościoła.

6. Serdeczne Bóg zapłać za dary złożone do trzynastu kartonów Caritas na rzecz mieszkańców diecezji Kijowsko-Żytomierskiej na Ukrainie.

7. Składamy wielkie Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę naszego kościoła.

8. Serdecznie zapraszamy do włączenia się do akcji "Paczuszka dla maluszka", która trwa do 6 stycznia.

9. Księża w naszej rodzinie parafialnej udają się z wizytą duszpasterska do rodzin i osób mieszkających na terenie naszej parafii od 27 grudnia. Program kolędy znajduje się w zakładce: Wizyta duszpasterska.

10. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 10 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page