top of page

Ogłoszenia 12.02.2023

1. Dzisiaj przypada VI Niedziela Zwykła. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00.

2. Składamy wielkie Bóg zapłać mieszkańcom z ul. Łokietka za przygotowanie świątyni do niedzieli. Dyżur liturgiczny przejmują mieszkańcy ul. Sikorskiego. Szczęść Wam Boże!

3. Dzisiaj, w ramach XXXI Światowego Dnia Chorego, zostanie przeprowadzona przed naszym kościołem zbiórka ofiar do puszek. Pieniądze ofiarodawców będą przeznaczone na domy z niepełnosprawnymi sierotami społecznymi oraz na prowadzenie działalności wśród osób niepełnosprawnych i chorych, inicjowanych przez Katolicki Ruch Dobroczynny "Betel".

4. W niedzielę za tydzień będziemy zbierać ofiary do puszek na pomoc poszkodowanym w wyniku trzęsienia ziemi w Syrii i Turcji.

5. Składamy wielkie Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę naszego kościoła.

6. Moi Kochani! Zakupiliśmy nowe nagłośnienie do nowej świątyni i na zewnątrz. Należy ono aktualnie do najnowocześniejszych i najlepszych na rynku, stosowane przez artystów w czasie różnych występów. Dzięki temu uzyskujemy najlepszą jakość dźwięków mówionych i śpiewanych - ułatwi nam to i słuchanie i udział we Mszy Świętej.

7. Serdeczne Bóg zapłać dwóm mężczyznom z naszej Parafii za zabezpieczenie - tymczasowe zamknięcie dwóch otworów na drzwi.

8. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 10 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page