top of page

Ogłoszenia 12.03.2023

1. Dzisiaj przypada III Niedziela Wielkiego Postu. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00. Gorzkie żale o godz. 17:45.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom ul. Pokoju i ul. Wojska Polskiego za przygotowanie świątyni do niedzieli. Dyżur liturgiczny przejmują mieszkańcy Posmykowizny (od rodziny Bęben do rodziny Ignasiak). Szczęść Wam Boże!

3. Dzisiaj rozpoczynamy Misje Święte w naszej Parafii, które poprowadzi o. Krzysztof Piskorz - karmelita bosy z Wrocławia. Będą one trwały tydzień. We wtorek będzie Dzień Bożego Miłosierdzia Bożego - Spowiedź Święta. Msze święte z naukami misyjnymi od poniedziałku do piątku będą odprawione w porządku następującym: o godz. 09:00, 16:00 i 18:00. W sobotę msze święte o godz. 09:00 i 15:00.

Program Misji Świętych znajduje się w kruchcie kościoła, w gablocie oraz na naszej stronie internetowej. Wykorzystajmy ten czas łaski dla naszego zbawienia.

4. Składamy serdeczne Bóg zapłać Drogim Bogumile i Zdzisławowi Tkaczyńskim wraz z rodziną za ufundowanie nowego krzyża misyjnego.

5. Wielkie Bóg zapłać mężczyznom za wykonanie prac wokół krzyża i za kwiaty.

6. Mamy do nabycia paschaliki na Liturgię Światła w Wielką Sobotę i na stół wielkanocny w cenie 10 zł.

7. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę naszego kościoła.

8. Składamy wielkie Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa.

9. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 10 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page