top of page

Ogłoszenia 12.04.2020

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wam odwagi w wierze płynącej od pustego grobu, wolności w myśleniu i działaniu w tym czasie próby oraz ducha nadziei i pokoju od Zmartwychwstałego. Szczęść Wam Boże!


1. W Poniedziałek Wielkanocny msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać dwóm rodzinom z ul. Paderewskiego za dyżur liturgiczny w świątyni oraz za ofiarę na budowę naszego kościoła. Dyżur liturgiczny przejmują mieszkańcy ul. Żeromskiego. Szczęść Wam Boże!

3. W niedzielę za tydzień przypada Święto Miłosierdzia Bożego. Godzina Miłosierdzia będzie o godzinie 15:00.

4. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na budowę naszego kościoła.

5. Składamy wielkie Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do grobu Pana Jezusa.

6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za posadzenie bratków pod krzyżem misyjnym.

7. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 10 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page