top of page

Ogłoszenia 12.06.2022

1. Dzisiaj przypada Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17:45.

2. Serdeczne Bóg zapłać trzem mamom dzieci rocznicowych za przygotowanie świątyni do niedzieli. W tym tygodniu dyżur liturgiczny w świątyni przejmują mieszkańcy szer. 4/5 (nr 1-24). Szczęść Wam Boże!

3. Uroczystość Odpustowa - Święto Bł. Michała Kozala w naszej Parafii przypada we wtorek. Msze Święte będą odprawione w porządku następującym: o godz. 09:00 i 18:00. Główna Msza Święta odpustowa będzie o godz. 18:00. Po tej Mszy Świętej będzie procesja eucharystyczna wokół nowego kościoła. Bardzo prosimy miłe Panie i drogich Panów o godne przygotowanie asysty liturgicznej. Bardzo prosimy kochane dzieci do sypania kwiatków. Podejdźmy z sercem do pięknego przygotowania do uroczystości odpustowej, abyśmy wyprosili potrzebne łaski przez wstawiennictwo Bł. Michała Kozala dla siebie, naszych rodzin i całej Parafii.

4. W najbliższy czwartek przypada Uroczystość Bożego Ciała. Trasa procesji eucharystycznej w tym roku będzie następująca:

I ołtarz - na ul. Wierzbowej przy posesji p. Panków i Ziębów

II ołtarz - na ul. Sikorskiego przy posesji p. Tasarzów i Koniecznych

III ołtarz - na ul. Szkolnej przy posesji p. Tkaczyńskich i Pułków

IV ołtarz - w nowym kościele, za który odpowiedzialni są mieszkańcy bl. 19.

Msza święta po procesji będzie około 11:30. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17:45, a msza święta wieczorna o godz. 18:00. Bardzo prosimy o zaangażowanie się drogich Parafian z sąsiednich ulic i bloków w strojenie ołtarzy na Boże Ciało. Bardzo prosimy miłe Panie i drogich Panów o godne przygotowanie asysty liturgicznej w Boże Ciało.

Dzieci Pierwszokomunijne i Rocznicowe będą sypać kwiatki w procesji w strojach pierwszokomunijnych. Bardzo prosimy dzieci o przynoszenie płatków kwiatów do sypania. Próba sypania kwiatków w procesji będzie w poniedziałek i środę o godz. 19:00 dla wszystkich dzieci.

5. W czerwcu odprawiamy codziennie nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po ostatniej Mszy świętej, a w niedzielę o godz. 17:45. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału.

6. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na budowę naszego kościoła.

Panie i Panowie - Przedstawiciele naszej Parafii zbierają ofiary na budowę naszego kościoła. Bardzo proszę przyjmijcie Przedstawicieli naszej Parafii ze szczerym i otwartym sercem, abyśmy mogli kontynuować następny etap na budowie naszej pięknej bazyliki. A czeka nas wiele pracy: dokończenie instalacji elektrycznej, tynki w środku i posadzka.

7. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 8 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page