Ogłoszenia 12.07.2020

1. Dzisiaj przypada XV Niedziela Zwykła. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00.

2. W tym tygodniu dyżur liturgiczny w świątyni mają mieszkańcy Posmykowizny. Szczęść Wam Boże!

3. Spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej będzie dzisiaj oraz w niedzielę za tydzień o godz. 12:00.

4. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na budowę naszego kościoła.

5. W najbliższy czwartek (16 lipca) w Pałacu Męcińskich w Diałoszynie odbędzie się spotkanie dla mieszkańców Gminy Działoszyn na temat "Jak uniknąć pułapek przy doborze instalacji fotowoltaicznej?" oraz o dotacjach na ten cel.

6. Moi Kochani! Nasz Organista Pan Adam Łakomy zakończył studia prawnicze we Wrocławiu i obronił pracę magisterską oraz zakończył studia na ocenę bardzo dobrą (5). Drogi Adamie w imieniu naszej rodziny parafialnej składamy Ci gratulacje!

7. Serdecznie zachęcamy do licznego udziału w dzisiejszych wyborach.

8. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 6 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie