top of page

Ogłoszenia 13.06.2021

1. Dzisiaj przypada XI Niedziela Zwykła. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17:45.

2. W tym tygodniu dyżur liturgiczny w świątyni mają mieszkańcy Posmykowizny. Szczęść Wam Boże!

3. Uroczystość Odpustowa - Święto Bł. Michała Kozala w naszej Parafii przypada jutro. Msze Święte będą odprawione w porządku następującym: o godz. 09:00 i 18:00. Główna Msza Święta odpustowa będzie o godz. 18:00. Po tej Mszy Świętej będzie procesja eucharystyczna wokół nowego kościoła. Bardzo prosimy miłe Panie i drogich Panów o godne przygotowanie asysty liturgicznej. Bardzo prosimy kochane dzieci do sypania kwiatków. Podejdźmy z sercem do pięknego przygotowania do uroczystości odpustowej, abyśmy wyprosili potrzebne łaski przez wstawiennictwo Bł. Michała Kozala dla siebie, naszych rodzin i całej Parafii.

4. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę naszego kościoła, które w całości przeznaczone są na drzwi wejściowe do nowej świątyni.

5. W czerwcu odprawiamy codziennie nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusowego: w dni powszednie po ostatniej Mszy Świętej ok. godz. 18:25, a w niedziele o godz. 17:45. Serdecznie zapraszamy!

6. Moi Kochani! Od 16 czerwca, Panie i Panowie - Przedstawiciele naszej Parafii będą zbierać ofiary na budowę naszego kościoła. Jest to pierwsza zbiórka ofiar na budowę naszej świątyni w tym roku. Będą to dobrowolne ofiary wpisane na specjalnie przygotowane listy z pieczęcią parafialną i podpisem Proboszcza. Listy te, podobnie jak i te z ubiegłych lat pozostaną w archiwum Parafii. Bardzo proszę przyjmijcie Przedstawicieli naszej Parafii ze szczerym i otwartym sercem, abyśmy mogli kontynuować następny etap na budowie naszej pięknej bazyliki. Panie i Panowie będą zbierać ofiary z zachowaniem wszystkich środków ostrożności związanych z koronawirusem.

7. Kilka dni temu znaleziono pieniądze obok bl. 3. Prosimy o zgłoszenie się osoby, która je zgubiła.

8. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 6 zł... Intencje mszalne..

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page