top of page

Ogłoszenia 14.06.2020

1. Dzisiaj w XI Niedzielę Zwykłą przypada Święto Bł. Michała Kozala - odpust w naszej parafii. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17:45. Główna Msza Święta Odpustowa o godz. 12:00. Po sumie będzie procesja wkoło nowego kościoła. Bardzo prosimy miłe Panie i Panów o godne przygotowanie asysty liturgicznej. Bardzo prosimy dzieci do sypania kwiatków. Podejdźmy z sercem do pięknego przygotowania do Uroczystości Odpustowej, abyśmy wyprosili potrzebne łaski przez wstawiennictwo Bł. Michała Kozala, dla siebie, naszych rodzin i dla całej parafii.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom ul. Krupy za przygotowanie świątyni do niedzieli oraz za ofiarę na budowę naszego kościoła. Dyżur liturgiczny przejmują mieszkańcy ul. Łokietka. Szczęść Wam Boże!

3. Uroczyste Zakończenie Oktawy Bożego Ciała będzie w najbliższy czwartek. Msze Święte będą odprawione w porządku następującym: o godz. 09:00 i 18:00. Uroczysta Msza Święta z poświęceniem wianków z ziół i kwiatów oraz błogosławieństwem dzieci o godz. 18:00 w nowym kościele. Serdecznie wszystkich zapraszamy!

4. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa przypada w najbliższy piątek. Msze Święte będą odprawione w porządku następującym: o godz. 09:00 i 18:00.

5. Święto Niepokalanego Serca NMP przypada w najbliższą sobotę. Msze Święte będą odprawione w porządku następującym: o godz. 09:00 i 18:00.

6. W czerwcu odprawiamy codziennie nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusowego: w dni powszednie po ostatniej Mszy Świętej ok. godz. 18:25, a w niedziele o godz. 17:45. Serdecznie zapraszamy!

7. Składamy wielkie Bóg zapłać za ofiary na budowę naszego kościoła.

8. Spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej będzie w niedzielę za tydzień o godz. 12:00.

9. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 6 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page