top of page

Ogłoszenia 16.04.2023

1. Dzisiaj w II Niedzielę Wielkanocną przypada Niedziela Miłosierdzia Bożego. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00. Procesja eucharystyczna z relikwiami św. Faustyny o godz. 12:00. Godzina Miłosierdzia o godz. 15:00.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom bl. 3 za dyżur liturgiczny w świątyni. Dyżur liturgiczny przejmują mieszkańcy szer. 4/5 (nr 1-24). Szczęść Wam Boże!

3. Spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania będzie w niedzielę za tydzień o godz. 10:30.

4. Składamy wielkie Bóg zapłać za ofiary na budowę naszego kościoła.

5. Moi Kochani! Od początku maja, Panie i Panowie - Przedstawiciele naszej Parafii będą zbierać ofiary na budowę naszego kościoła. Będzie to pierwsza zbiórka ofiar na budowę naszej świątyni w tym roku. Będą to dobrowolne ofiary wpisane na specjalnie przygotowane listy z pieczęcią parafialną i podpisem Proboszcza. Listy te, podobnie jak i te z ubiegłych lat pozostaną w archiwum Parafii. Bardzo proszę przyjmijcie Przedstawicieli naszej Parafii ze szczerym i otwartym sercem, abyśmy mogli kontynuować następny etap na budowie naszej pięknej bazyliki. A czeka nas wiele pracy...

- zamówiliśmy zewnętrzne drzwi do zakrystii - będą odlane z brązu, a na nich płaskorzeźba św. Michała Archanioła depczącego szatana (nasz artysta przygotowuje model do odlewu);

- przygotowujemy się do zakupu granitu na posadzkę;

- pracujemy nad innymi ważnymi elementami wyposażenia naszej świątyni.

6. Starosta Pajęczański ma zaszczyt zaprosić Mieszkańców na spotkanie z Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej Andrzejem Dudą w dniu 21 kwietnia 2023 r. (piątek) ok. godz. 17:00 w Parku Miejskim przed Ratuszem w Pajęcznie. Dokładna godzina i przebieg wizyty Prezydenta udostępniona będzie na stronie internetowej powiatu pajęczańskiego oraz plakatach.

7. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 10 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page