top of page

Ogłoszenia 16.05.2021

1. Dzisiaj przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00. Nabożeństwo majowe o godz. 17:45.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom ul. Krupy za dyżur liturgiczny w świątyni i za ofiarę na budowę kościoła. Dyżur liturgiczny przejmują rodzice dzieci pierwszokomunijnych. Szczęść Wam Boże!

3. W maju odprawiamy codziennie nabożeństwo ku czci Najświętszej Maryi Panny po ostatniej Mszy świętej ok. godz. 18:25, a w niedzielę i święta o godz. 17:45. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału.

4. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na budowę naszego kościoła, które w całości przeznaczone są na drzwi do nowej świątyni.

5. Uroczystość I Komunii Świętej w naszej Parafii odbędzie się 23 maja, tj. w niedzielę za tydzień w czasie Mszy Świętej o godz. 12:00. Bardzo prosimy osoby niezwiązane z Uroczystością I Komunii Świętej o wybór w tym dniu innej godziny Mszy Świętej.

6. Uroczystość Rocznicy I Komunii Świętej w naszej Parafii odbędzie się 30 maja, tj. w niedzielę za dwa tygodnie w czasie Mszy Świętej o godz. 12:00.

7. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 6 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page