top of page

Ogłoszenia 16.08.2020

1. Dzisiaj przypada XX Niedziela Zwykła. Msze święte będą odprawione o godz. 09:00, 10:30 - bez kazania, 11:30 - Uroczystość I Komunii Świętej i 18:00.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za dyżur liturgiczny. Dyżur liturgiczny w świątyni mają mieszkańcy bl. 3. Szczęść Wam Boże!

3. Dzieci Pierwszokomunijne na biały tydzień będą przychodziły codziennie do soboty włącznie o godz. 17:30 do nowego kościoła.

W tym tygodniu obie Msze Święte będą odprawiane w nowej świątyni.

4. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę naszego kościoła.

5. Moi Kochani! Od 01 sierpnia Panie i Panowie - Przedstawiciele naszej Parafii zbierają ofiary na budowę naszego kościoła. Jest to pierwsza zbiórka ofiar na budowę naszej świątyni w tym roku. Będą to dobrowolne ofiary wpisane na specjalnie przygotowane listy z pieczęcią parafialną i podpisem Proboszcza. Listy te, podobnie jak i te z ubiegłych lat pozostaną w archiwum Parafii. Bardzo proszę przyjmijcie Przedstawicieli naszej Parafii ze szczerym i otwartym sercem, abyśmy mogli kontynuować następny etap na budowie naszej pięknej bazyliki. Panie i Panowie będą zbierać ofiary z zachowaniem wszystkich środków ostrożności związanych z koronawirusem.

6. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 6 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page