top of page

Ogłoszenia 16.10.2022

1. Dzisiaj przypada XXIX Niedziela Zwykła. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00. Różaniec o godz. 17:15.

2. Dyżur liturgiczny w tym tygodniu mają mieszkańcy ul. Parkowej i Przemysłowej. Szczęść Wam Boże!

3. Dzisiaj w 44 rocznicę wyboru Karola Kardynała Wojtyły Abpa Metropolity Krakowskiego na Stolicę Piotrową przypada XXII Dzień Papieski, którego hasłem są słowa "Blask prawdy". Przy tej okazji po każdej Mszy Świętej zbieramy ofiary do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia - żywy pomnik pontyfikatu św. Jana Pawła II - na stypendia dla biednej, ale zdolnej młodzieży.

4. Spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania będzie w niedzielę za tydzień o godz. 10:30.

5. Trwa druga zbiórka ofiar na budowę naszego kościoła. Bardzo proszę przyjmijcie Przedstawicieli naszej Parafii ze szczerym i otwartym sercem, abyśmy mogli kontynuować następny etap na budowie naszej pięknej bazyliki.

6. Moi Kochani! Już za dwa tygodnie rozpoczynamy dni szczególnej modlitwy za naszych zmarłych:

- w wypominkach oktawalnych codziennie przez 8 dni modlimy się na różańcu począwszy od 1 listopada a skończywszy 8 listopada;

- w wypominkach rocznych w każdą niedzielę przez cały rok przed Mszą Świętą o godz. 10:30.

Serdecznie zapraszamy do gorącej modlitwy za naszych zmarłych, którym zawdzięczmy tle dobrego... a oni czekają teraz na duchową pomoc z naszej strony. W ten sposób możemy spłacić nasz dług wdzięczności wobec nich; przez modlitwę okazujemy im naszą miłość i wyznajemy naszą wiarę w życie wieczne. Czyste formularze znajdują się na ławkach oraz na stoliku przy wyjściu z kościoła.

7. Serdeczne Bóg zapłać za drewno do kominka.

8. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 10... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page