top of page

Ogłoszenia 17.04.2022

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wam wielu łask Bożych od Jezusa Zmartwychwstałego. Niech Zmartwychwstały będzie dla Was źródłem nadziei na życie bez końca i nadaje głęboki sens wszelkim wysiłkom i codziennemu życiu. Ciepłych i owocnych spotkań w rodzinie. Szczęść Boże!


1. W Poniedziałek Wielkanocny msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00. Poświęcenie samochodów, motocykli oraz wszystkich pojazdów mechanicznych będzie po mszy świętej o godz. 12:00.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać rodzinom z Posmykowizny za dyżur liturgiczny w świątyni. Dyżur liturgiczny przejmują mieszkańcy ul. Pokoju. Szczęść Wam Boże!

3. W niedzielę za tydzień przypada Święto Miłosierdzia Bożego. Po Mszy Świętej o godz. 12:00 procesja eucharystyczna z relikwiami św. Faustyny. Godzina Miłosierdzia o godzinie 15:00.

4. Składamy wielkie Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do grobu Pana Jezusa.

5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na budowę naszego kościoła.

Kochani! Radujemy się z tego, że już mamy piękne, artystyczne drzwi do naszej świątyni. Kilka dni temu zapłaciliśmy ostatnią ratę... Czekają nas następne etapy na budowie naszego kościoła.

6. Jutro w naszej Parafii będziemy gościć 13 osób razem z Ks. Proboszczem z parafii św. Mateuszem w Neuwied w Niemczech, która ofiarowała nam ławki do naszego kościoła. Mamy wobec nich dług wdzięczności, dlatego sfinansowaliśmy im pięciodniowy pobyt w Polsce ze zwiedzaniem.

7. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 8 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page