top of page

Ogłoszenia 17.10.2021

1. Dzisiaj przypada XXIX Niedziela Zwykła. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00. Różaniec o godz. 17:15.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom bl. 17 za dyżur liturgiczny w świątyni. Dyżur liturgiczny przejmują mieszkańcy bl. 18. Szczęść Wam Boże!

3. Porządek Mszy Świętych w dni powszednie jest następujący - pierwsza Msza Święta o godz. 16:30, druga o godz. 17:00, po tej Mszy Świętej będzie Różaniec, a trzecia Msza Święta kilka minut po godz. 18:00.

4. Moi Kochani! Już za dwa tygodnie rozpoczynamy dni szczególnej modlitwy za naszych zmarłych:

- w wypominkach oktawalnych codziennie przez 8 dni modlimy się na różańcu począwszy od 1 listopada a skończywszy 8 listopada;

- w wypominkach rocznych w każdą niedzielę przez cały rok przed Mszą Świętą o godz. 10:30.

Serdecznie zapraszamy do gorącej modlitwy za naszych zmarłych, którym zawdzięczmy tle dobrego... a oni czekają teraz na duchową pomoc z naszej strony. W ten sposób możemy spłacić nasz dług wdzięczności wobec nich; przez modlitwę okazujemy im naszą miłość i wyznajemy naszą wiarę w życie wieczne. Czyste formularze znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła.

5. Składamy wielkie Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę kościoła.

6. Moi Kochani! Trwa druga zbiórka ofiar na budowę naszej świątyni w tym roku. Bardzo proszę przyjmijcie Przedstawicieli naszej Parafii ze szczerym i otwartym sercem, abyśmy mogli kontynuować następny etap na budowie naszej pięknej bazyliki.

7. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 6 zł... Intencje mszalne.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page