top of page

Ogłoszenia 18.07.2021

1. Dzisiaj przypada XVI Niedziela Zwykła. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom bl. 3 za przygotowanie świątyni do niedzieli. Dyżur liturgiczny przejmują mieszkańcy bl. 4/5 mieszkający na piętrze. Szczęść Wam Boże!

3. Spotkanie modlitewne - różaniec do Krwi Chrystusa - w czasie adoracji eucharystycznej będzie w najbliższy wtorek o godz. 17:00 w nowym kościele. Poświęcenie pamiątek będzie w czasie Mszy świętej o godz. 17:30.

4. Trwa pierwsza w tym roku zbiórka ofiar na budowę naszego kościoła. Bardzo proszę przyjmijcie Przedstawicieli naszej Parafii ze szczerym i otwartym sercem, abyśmy mogli kontynuować następny etap na budowie naszej pięknej bazyliki. Panie i Panowie będą zbierać ofiary z zachowaniem wszystkich środków ostrożności związanych z koronawirusem.

5. Składamy wielkie Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę naszego kościoła.

6. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 6 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page