top of page

Ogłoszenia 18.09.2022

1. Dzisiaj przypada XXV Niedziela Zwykła. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00.

2. Dyżur liturgiczny w tym tygodniu przejmują mieszkańcy bl. 19. Szczęść Wam Boże!

3. Spotkanie z rodzicami dzieci przygotowującymi się do Pierwszej Komunii Świętej będzie dzisiaj o godz. 12:00.

4. Serdecznie zapraszamy na spotkania scholi dziecięcej - w soboty o godz. 11:00 oraz ministrantów - w soboty o godz. 10:00.

5. Spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania będzie w niedzielę za tydzień o godz. 10:30.

6. Moi Kochani! Od 28 września, Panie i Panowie - Przedstawiciele naszej Parafii będą zbierać ofiary na budowę naszego kościoła. Będzie to druga zbiórka ofiar na budowę naszej świątyni w tym roku. Będą to dobrowolne ofiary wpisane na specjalnie przygotowane listy z pieczęcią parafialną i podpisem Proboszcza. Listy te, podobnie jak i te z ubiegłych lat pozostaną w archiwum Parafii. Bardzo proszę przyjmijcie Przedstawicieli naszej Parafii ze szczerym i otwartym sercem, abyśmy mogli kontynuować następny etap na budowie naszej pięknej bazyliki. A czeka nas wiele pracy:

- zamówiliśmy nowoczesne nagłośnienie

- kontynuujemy projekt oświetlenia naszego kościoła.

7. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 10 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page