top of page

Ogłoszenia 18.10.2020

1. Dzisiaj przypada XXIX Niedziela Zwykła. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00. Różaniec o godz. 17:15.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom bl. 11 za dyżur liturgiczny w świątyni oraz za ofiarę na budowę naszego naszego kościoła. Msza Święta w intencji mieszkańców bl. 11 będzie odprawiona 07 grudnia o godz. 16:00. Dyżur liturgiczny w tym tygodniu mają mieszkańcy bl. 12. Szczęść Wam Boże!

3. Składamy wielkie Bóg zapłać za ofiarę złożoną na budowę kościoła.

4. Serdecznie zapraszamy wszystkich do uczestniczenia w nabożeństwach różańcowych.

5. Moi Kochani! Już za dwa tygodnie rozpoczynamy dni szczególnej modlitwy za naszych zmarłych:

- w wypominkach oktawalnych codziennie przez 8 dni modlimy się na różańcu począwszy od 01 listopada a skończywszy 08 listopada;

- w wypominkach rocznych w każdą niedzielę przez cały rok przed Mszą Świętą o godz. 10:30.

Serdecznie zapraszamy do gorącej modlitwy za naszych zmarłych, którym zawdzięczmy tle dobrego... a oni czekają teraz na duchową pomoc z naszej strony. W ten sposób możemy spłacić nasz dług wdzięczności wobec nich; przez modlitwę okazujemy im naszą miłość i wyznajemy naszą wiarę w życie wieczne. Czyste formularze znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła.

6. Dzisiaj odbywa się zbiórka ofiar do puszek na stypendia dla biednej, ale zdolnej młodzieży po każdej Mszy Świętej.

7. W związku z wystąpieniem u jednego z uczniów szkoły średniej wirusa COVID-19, Ks. Proboszcz od piątku do czwartku włącznie przebywa na kwarantannie.

8. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 6 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page