top of page

Ogłoszenia 19.06.2022

1. Dzisiaj przypada XII Niedziela Zwykła. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00. Procesja eucharystyczna po Mszy Świętej o godz. 12:00. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17:45.

2. Serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom szer. 4/5 (nr 1-24) za dyżur liturgiczny w świątyni. Dyżur liturgiczny przejmują mieszkańcy szer. 4/5 (nr 25-50). Szczęść Wam Boże!

3. Uroczyste Zakończenie Oktawy Bożego Ciała będzie w najbliższy czwartek o godz. 18:00 z poświęceniem wianków z ziół i kwiatów oraz błogosławieństwem dzieci. Serdecznie wszystkich zapraszamy!

4. Msza święta na zakończenie roku szkolnego z podziękowaniem za wszystkie łaski otrzymane od Boga w całym roku szkolnym: za zdrowie, błogosławieństwo Boże w nauce i pracy będzie odprawiona w najbliższy piątek o godz. 08:00. Serdecznie zapraszamy kochane dzieci, drogą młodzież, szanownych nauczycieli i wychowawców, drogich rodziców, babcie i dziadków.

5. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa przypada w najbliższy piątek. Msze Święte będą odprawione w porządku następującym: o godz. 09:00 i 18:00. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17:45.

6. Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP przypada w najbliższą sobotę. Msze Święte będą odprawione w porządku następującym: o godz. 09:00 i 18:00. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17:45

7. Wielkie Bóg zapłać za ofiary na budowę naszego kościoła.

Panie i Panowie - Przedstawiciele naszej Parafii zbierają ofiary na budowę naszego kościoła. Bardzo proszę przyjmijcie Przedstawicieli naszej Parafii ze szczerym i otwartym sercem, abyśmy mogli kontynuować następny etap na budowie naszej pięknej bazyliki. A czeka nas wiele pracy: dokończenie instalacji elektrycznej, tynki w środku i posadzka.

8. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 8 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page