top of page

Ogłoszenia 19.07.2020

1. Dzisiaj przypada XVI Niedziela Zwykła. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom Posmykowizny za dyżur liturgiczny w świątyni oraz za ofiarę na budowę naszego kościoła. Dyżur liturgiczny przejmują mieszkańcy Zalesiaków Łąk. Szczęść Wam Boże!

3. Spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej będzie dzisiaj o godz. 12:00.

4. Składamy wielkie Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę naszego kościoła.

5. Moi Kochani! Od 01 sierpnia Panie i Panowie - Przedstawiciele naszej Parafii będą zbierać ofiary na budowę naszego kościoła. Będzie to pierwsza zbiórka ofiar na budowę naszej świątyni w tym roku. Będą to dobrowolne ofiary wpisane na specjalnie przygotowane listy z pieczęcią parafialną i podpisem Proboszcza. Listy te, podobnie jak i te z ubiegłych lat pozostaną w archiwum Parafii. Bardzo proszę przyjmijcie Przedstawicieli naszej Parafii ze szczerym i ofiarnym sercem, abyśmy mogli kontynuować następny etap na budowie naszej pięknej bazyliki.

6. Poświęcenie samochodów, motorów i wszystkich pojazdów mechanicznych będzie w niedzielę za tydzień po Mszy Świętej o godz. 12:00.

7. W dzisiejszą niedzielę można zobaczyć artystyczny projekt drzwi wejściowych do nowego kościoła z motywem Chrystusa - Dobrego Pasterza z owieczkami.

8. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 6 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page