top of page

Ogłoszenia 20.06.2021

1. Dzisiaj przypada XII Niedziela Zwykła. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17:45.

2. Serdeczne Bóg zapłać sprzątającym kościół z Posmykowizny za ofiarę na budowę kościoła. W tym tygodniu dyżur liturgiczny w świątyni mają mieszkańcy Zalesiaków Łąk. Szczęść Wam Boże!

3. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę naszego kościoła.

4. Moi Kochani! Panie i Panowie - Przedstawiciele naszej Parafii zbierają ofiary na budowę naszego kościoła. Jest to pierwsza zbiórka ofiar na budowę naszej świątyni w tym roku. Będą to dobrowolne ofiary wpisane na specjalnie przygotowane listy z pieczęcią parafialną i podpisem Proboszcza. Listy te, podobnie jak i te z ubiegłych lat pozostaną w archiwum Parafii. Bardzo proszę przyjmijcie Przedstawicieli naszej Parafii ze szczerym i otwartym sercem, abyśmy mogli kontynuować następny etap na budowie naszej pięknej bazyliki. Panie i Panowie będą zbierać ofiary z zachowaniem wszystkich środków ostrożności związanych z koronawirusem. Bardzo prosimy odbieranie list.

5. Msza święta na zakończenie roku szkolnego z podziękowaniem za wszystkie łaski otrzymane od Boga w całym roku szkolnym: za zdrowie, błogosławieństwo Boże w nauce i pracy będzie odprawiona w najbliższy piątek o godz. 08:00. Serdecznie zapraszamy kochane dzieci, drogą młodzież, szanownych nauczycieli i wychowawców, drogich rodziców, babcie i dziadków.

6. Serdeczne Bóg zapłać za posadzenie pięknych kwiatków pod krzyżem misyjnym.

7. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 6 zł... Intencje mszalne..

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page