top of page

Ogłoszenia 20.11.2022

1. Dzisiaj w XXXIV Niedzielę Zwykłą przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom ul. Władysława Jagiełły (nr 1 do nr 25) na dyżur liturgiczny w świątyni. Dyżur liturgiczny przejmują mieszkańcy ul. Jagieły (nr 27-53). Szczęść Wam Boże!

3. W niedzielę za tydzień rozpoczynamy Adwent - czas przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia.

W czasie porannej mszy świętej został poświęcony opłatek na stół wigilijny. Opłatek przyniesie do Waszych mieszkań i domów nasz pan Organista. Bardzo proszę przyjmijcie Pana Organistę ze szczerym i otwartym sercem.

Planowany program roznoszenia opłatka jest następujący:

- poniedziałek od godz. 16:00 - ul. Obrony Narodowej;

- wtorek od godz. 09:00 - ul. Sikorskiego;

- środa od godz. 09:00 - ul. Kopernika, ul. Łokietka, ul. Pokoju, ul. Jurgielewiczowej, ul. Nadwarciańska, ul. Wojska Polskiego

- czwartek od godz. 09:00 - ul. Krupy, ul. Wierzbowa, Plac Geodetów;

- piątek od godz. 09:00 - ul. Jagiełły, ul. Mickiewicza, Sukiennice;

- sobota od godz. 09:00 - Posmykowizna, ul. Sadowska

- niedziela od godz. 14:00 - ul. Piłsudskiego.

4. Składamy wielkie Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę naszego kościoła.

5. Dziś w sali OSP Działoszyn odbędzie się kiermasz ciast, dekoracji świątecznych; będzie dużo atrakcji i zabaw dla dzieci od godz. 10:00.

Od godz. 15:00 koncert lokalnych artystów i zbiórka używanych telefonów. Dochód z całej akcji zostanie przeznaczony na lek dla Jasia Czarneckiego z Pajęczna chorego na SMA. Serdecznie zapraszamy do udziału!

6. Zachęcamy o zaangażowanie się w akcję pomocy rodzinom z diecezji Żytomiersko-Kijowskiej. Do wystawionych kartonów na żywność będziemy zbierać: mąkę, cukier, makaron, konserwy, kasze, słodycze, miód, itp. Zebrane dary poprzez Caritas naszej Archidiecezji zostaną przekazane potrzebującym na Ukrainie.

7. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 10 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page