top of page

Ogłoszenia 23.08.2020

1. Dzisiaj przypada XXI Niedziela Zwykła. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom bl. 3 za dyżur liturgiczny w świątyni. Dyżur liturgiczny przejmują mieszkańcy szer. 4/5 mieszkający od nr 24 do 50 włącznie. Szczęść Wam Boże!

3. Tydzień temu w naszej rodzinie parafialnej obchodziliśmy Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. 32-je dzieci po raz pierwszy w życiu przyjęło Pana Jezusa do swojego serca. Składamy serdeczne Bóg zapłać drogim rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za ufundowanie pięknej monstrancji do nowego kościoła.

4. Uroczystość NMP Częstochowskiej obchodzimy 26 sierpnia, tj. w najbliższą środę. Msze Święte będą odprawione w porządku następującym: o godz. 9:00 i 18:00.

5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę naszego kościoła.

6. Moi Kochani! Od 01 sierpnia Panie i Panowie - Przedstawiciele naszej Parafii zbierają ofiary na budowę naszego kościoła. Jest to pierwsza zbiórka ofiar na budowę naszej świątyni w tym roku. Są to dobrowolne ofiary wpisane na specjalnie przygotowane listy z pieczęcią parafialną i podpisem Proboszcza. Listy te, podobnie jak i te z ubiegłych lat pozostaną w archiwum Parafii. Bardzo proszę przyjmijcie Przedstawicieli naszej Parafii ze szczerym i otwartym sercem, abyśmy mogli kontynuować następny etap na budowie naszej pięknej bazyliki. Panie i Panowie będą zbierać ofiary z zachowaniem wszystkich środków ostrożności związanych z koronawirusem.

7. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 6 zł... Intencje mszalne...


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page