top of page

Ogłoszenia 23.10.2022

1. Dzisiaj przypada XXX Niedziela Zwykła. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00. Różaniec o godz. 17:15.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom ul. Parkowej i Przemysłowej za dyżur liturgiczny w świątyni. Dyżur liturgiczny przejmują mieszkańcy ul. Wiśniowej. Szczęść Wam Boże!

3. Spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania będzie dzisiaj o godz. 10:30.

4. Trwa druga zbiórka ofiar na budowę naszego kościoła. Bardzo proszę przyjmijcie Przedstawicieli naszej Parafii ze szczerym i otwartym sercem, abyśmy mogli kontynuować następny etap na budowie naszej pięknej bazyliki.

5. Moi Kochani! Już za 9 dni rozpoczynamy dni szczególnej modlitwy za naszych zmarłych:

- w wypominkach oktawalnych codziennie przez 8 dni modlimy się na różańcu począwszy od 1 listopada a skończywszy 8 listopada;

- w wypominkach rocznych w każdą niedzielę przez cały rok przed Mszą Świętą o godz. 10:30.

Serdecznie zapraszamy do gorącej modlitwy za naszych zmarłych, którym zawdzięczmy tle dobrego... a oni czekają teraz na duchową pomoc z naszej strony. W ten sposób możemy spłacić nasz dług wdzięczności wobec nich; przez modlitwę okazujemy im naszą miłość i wyznajemy naszą wiarę w życie wieczne. Czyste formularze znajdują się na ławkach oraz na stoliku przy wyjściu z kościoła.

6. Składamy wielkie Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę naszego kościoła.

7. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 10... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page