top of page

Ogłoszenia 24.04.2022

1. Dzisiaj w II Niedzielę Wielkanocną przypada Niedziela Miłosierdzia Bożego. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00. Procesja eucharystyczna z relikwiami św. Faustyny o godz. 12:00. Godzina Miłosierdzia o godz. 15:00.

2. Dyżur liturgiczny przejmują w tym tygodniu mieszkańcy ul. Wojska Polskiego. Szczęść Wam Boże!

3. W maju będziemy codziennie odprawiać nabożeństwo ku czci Najświętszej Maryi Panny po ostatniej Mszy świętej ok. godz. 18:25, a w niedzielę i święta o godz. 17:45. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału. W najbliższą niedzielę będzie pierwsze nabożeństwo majowe.

4. Mamy do nabycia flagi narodowe, maryjne i papieskie wraz z drzewcami w kwocie 30 zł.

5. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na budowę naszego kościoła.

6. W ostatnich dniach gościli w naszej Parafii przedstawiciele - 13 osób wraz z ks. Proboszczem - parafii św. Mateusza w Neuwied, która ofiarowała ławki do naszego kościoła. Goście zwiedzili Wieluń, Działoszyn, Kraków, modlili się na Jasnej Górze i ją zwiedzali, złożyli wizytę także w Oświęcimiu. Wczoraj opuścili Polskę. Byli bardzo zadowoleni z przyjęcia przez nas oraz bardzo wdzięczni za zorganizowanie tej pielgrzymki oraz jej sfinansowanie przez naszą parafię.

Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy mieli swój udział w organizacji i przebiegu tej wizyty z Panem Donatem Jagiełło na czele. Wyrazy wdzięczności kieruję również w stronę Ks. Krzysztofa.

Składam wielkie Bóg zapłać drogim gościom za złożenie ofiary 500 Euro na budowę naszego kościoła.

7. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 8 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page