top of page

Ogłoszenia 25.09.2022

1. Dzisiaj przypada XXVI Niedziela Zwykła. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom bl. 19 za dyżur liturgiczny w świątyni. Dyżur liturgiczny przejmują mieszkańcy bl. 20. Szczęść Wam Boże!

3. Spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania będzie dzisiaj o godz. 10:30.

4. Moi Kochani! Miesiąc październik to czas łaski, to czas modlitwy różańcowej. Codziennie odprawiamy Różaniec po Mszy Świętej o godz. 17:00, a w niedzielę o godz. 17:15.

Porządek Mszy Świętych w październiku jest następujący - Msza Święta o godz. 17:00, po Mszy Świętej będzie Różaniec, a ostatnia Msza Święta będzie kilka minut po godz. 18:00. Gdziekolwiek na świecie objawiała się Matka Boża to wzywała wszystkich do odmawiania Różańca. Różaniec jest jedną z najskuteczniejszych modlitw. Wiele łask możemy wyprosić u Boga za przyczyna Matki Bożej modląc się na różańcu w świątyni. Dzieci i młodzież będą kompletować układankę różańcową.

5. W tym tygodniu przypada Pierwsza Sobota Miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie w czasie Różańca.

6. Moi Kochani! Od 28 września, Panie i Panowie - Przedstawiciele naszej Parafii będą zbierać ofiary na budowę naszego kościoła. Będzie to druga zbiórka ofiar na budowę naszej świątyni w tym roku. Będą to dobrowolne ofiary wpisane na specjalnie przygotowane listy z pieczęcią parafialną i podpisem Proboszcza. Listy te, podobnie jak i te z ubiegłych lat pozostaną w archiwum Parafii. Bardzo proszę przyjmijcie Przedstawicieli naszej Parafii ze szczerym i otwartym sercem, abyśmy mogli kontynuować następny etap na budowie naszej pięknej bazyliki. A czeka nas wiele pracy:

- zamówiliśmy nowoczesne nagłośnienie,

- kontynuujemy projekt oświetlenia naszego kościoła,

- prowadzimy rozmowy w sprawie zamówienia zewnętrznych drzwi do zakrystii - także odlewanych w brązu,

- przygotowujemy się do zamówienia okien w dolnym kościele.

7. Składamy wielkie Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę naszego kościoła.

8. Spotkanie z rodzicami dzieci przygotowującymi się do Pierwszej Komunii Świętej będzie w niedzielę za tydzień o godz. 12:00.

9. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 10 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page