top of page

Ogłoszenia 25.12.2021

Z okazji tych radosnych Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam dobrego zdrowia, wielu łask od Bożego Dzieciątka, radosnych spotkań w rodzinie oraz Bożego pokoju w sercu. Niech Boże Dziecię błogosławi Waszym rodzinom i naszej parafii. Szczęść Wam Boże!


1. Dzisiaj przypada Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze święte będą odprawione w porządku niedzielnym, tj. o godz. 09:00, 10:30, 12:00 i 18:00.

2. Jutro, w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, przypada Uroczystość Świętej Rodziny. Msze święte będą odprawione w porządku niedzielnym, tj. o godz. 09:00, 10:30, 12:00 i 18:00.

3. Składamy serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie dekoracji bożonarodzeniowej razem z szopką oraz za pomoc przy oświetleniu choinek. Dyżur liturgiczny w świątyni przejmują mieszkańcy ul. Władysława Jagiełły. Szczęść Wam Boże!

3. Msza święta dziękczynna na zakończenie starego roku za wszystkie łaski otrzymane od Pana Boga będzie odprawiona w najbliższy piątek o godz. 18:00. Serdecznie zapraszamy!

4. W sobotę, w Nowy Rok, przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze święte będą odprawione w porządku niedzielnym, tj. o godz. 09:00, 10:30, 12:00 i 18:00. Adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17:30 z racji Pierwszej Soboty miesiąca. Przypominamy, że jest to święto nakazane.

5. Serdecznie zapraszamy do włączenia się do akcji "Paczuszka dla maluszka", która trwa do 6 stycznia. Szczegółowe informacje o zbiórce, w tym lista potrzebnych darów znajduje się na ogłoszeniu w gablocie parafialnej oraz na stronie internetowej parafii w zakładce "Aktualności".

6. Biorąc pod uwagę charakter ostatniego dnia roku kalendarzowego, który przypada w piątek, ks. Arcybiskup udziela wszystkim osobom przebywającym w granicach archidiecezji częstochowskiej, dyspensy od obowiązku zachowania pokutnego charakteru piątku oraz od obowiązku wstrzemięźliwości od spożywania pokarmów mięsnych.

7. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 10 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page