top of page

Ogłoszenia 25.12.2022

Z okazji tych radosnych Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam dobrego zdrowia, wielu łask od Bożego Dzieciątka, radosnych spotkań w rodzinie oraz Bożego pokoju w sercu. Niech Boże Dziecię błogosławi Waszym rodzinom i naszej parafii. Szczęść Wam Boże!


1. Dzisiaj przypada Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze święte będą odprawione w porządku niedzielnym, tj. o godz. 09:00, 10:30, 12:00 i 18:00.

2. Jutro, w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, przypada Święto św. Szczepana. Msze święte będą odprawione w porządku niedzielnym, tj. o godz. 09:00, 10:30, 12:00 i 18:00.

3. Składamy serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie dekoracji bożonarodzeniowej razem z szopką, panom za obsadzenie choinek oraz za pomoc przy ich oświetleniu.

4. Składamy wielkie Bóg zapłać mieszkańcom ul. Wierzbowej oraz Placu Geodetów za dyżur liturgiczny w świątyni. Dyżur liturgiczny przejmują mieszkańcy ul. Mickiewicza. Szczęść Wam Boże!

5. Msza święta dziękczynna na zakończenie starego roku za wszystkie łaski otrzymane od Pana Boga będzie odprawiona w najbliższą w sobotę o godz. 18:00. Serdecznie zapraszamy!

6. W niedzielę, w Nowy Rok, przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze święte będą odprawione w porządku niedzielnym, tj. o godz. 09:00, 10:30, 12:00 i 18:00. Przypominamy, że jest to święto nakazane.

7. Serdecznie zapraszamy do włączenia się do akcji "Paczuszka dla maluszka", która trwa do 6 stycznia. Szczegółowe informacje o zbiórce, w tym lista potrzebnych darów znajduje się na ogłoszeniu w gablocie parafialnej oraz na stronie internetowej parafii w zakładce "Aktualności".

8. Księża w naszej rodzinie parafialnej udają się z wizytą duszpasterska do rodzin i osób mieszkających na terenie naszej parafii od 27 grudnia. Program kolędy znajduje się w zakładce: Wizyta duszpasterska.

9. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 10 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page