top of page

Ogłoszenia 26.07.2020

1. Dzisiaj przypada XVII Niedziela Zwykła. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00.

2. Dyżur liturgiczny przejmują mieszkańcy bl. 1. Szczęść Wam Boże!

3. W tym tygodniu przypada Pierwsza Sobota miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 16:45.

4. Spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej będzie w niedzielę za tydzień o godz. 12:00.

5. Składamy wielkie Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę naszego kościoła.

6. Poświęcenie samochodów, motorów i wszystkich pojazdów mechanicznych będzie dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 12:00.

7. Moi Kochani! Od 01 sierpnia Panie i Panowie - Przedstawiciele naszej Parafii będą zbierać ofiary na budowę naszego kościoła. Będzie to pierwsza zbiórka ofiar na budowę naszej świątyni w tym roku. Będą to dobrowolne ofiary wpisane na specjalnie przygotowane listy z pieczęcią parafialną i podpisem Proboszcza. Listy te, podobnie jak i te z ubiegłych lat pozostaną w archiwum Parafii. Bardzo proszę przyjmijcie Przedstawicieli naszej Parafii ze szczerym i ofiarnym sercem, abyśmy mogli kontynuować następny etap na budowie naszej pięknej bazyliki. Panie i Panowie będą zbierać ofiary z zachowaniem wszystkich środków ostrożności związanych z koronawirusem.

8. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 6 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page