top of page

Ogłoszenia 26.09.2021

1. Dzisiaj przypada XXVI Niedziela Zwykła. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00.

2. Dyżur liturgiczny w tym tygodniu przejmują mieszkańcy bl. 15. Szczęść Wam Boże!

3. Moi Kochani! Miesiąc październik to czas łaski, to czas modlitwy różańcowej. Codziennie odprawiamy Różaniec po Mszy Świętej o godz. 17:00, a w niedzielę o godz. 17:15.

Porządek Mszy Świętych w październiku jest następujący - pierwsza Msza Święta o godz. 17:00, po Mszy Świętej będzie Różaniec, a druga Msza Święta będzie kilka minut po godz. 18:00. Gdziekolwiek na świecie objawiała się Matka Boża to wzywała wszystkich do odmawiania Różańca. Różaniec jest jedną z najskuteczniejszych modlitw. Wiele łask możemy wyprosić u Boga za przyczyna Matki Bożej modląc się na różańcu w świątyni. Dzieci i młodzież będą kompletować układankę różańcową.

4. 10 października, tj. w niedzielę za dwa tygodnie przyjeżdża na urlop ks. Rafał Kipigroch - nasz misjonarz pracujący w Peru, dlatego codziennie począwszy od 11 października w dni powszednie będzie odprawiana trzecia msza święta o godz. 16:30.

5. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota miesiąca. Spowiedź święta pierwszopiątkowa będzie w piątek o godz. 16:30. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych!

6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę kościoła.

7. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 6 zł... Intencje mszalne.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page