top of page

Ogłoszenia 27.02.2022

1. Dzisiaj przypada VIII Niedziela Zwykła. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00.

2. Dyżur liturgiczny w tym tygodniu przejmują mieszkańcy ul. Kopernika. Szczęść Wam Boże!

3. W najbliższą środę przypada Popielec. W czasie każdej Mszy Świętej będzie obrzęd posypania głów popiołem na znak nawrócenia i pokuty. Msze Święte w Środę Popielcową będą odprawione w porządku następującym: o godz. 09:00, 16:00 i 18:00. Obowiązuje nas powstrzymanie się od pokarmów mięsnych oraz post ścisły.

4. W okresie Wielkiego Postu odprawiamy nabożeństwa:

- drogę krzyżową w każdy piątek o godz. 17:00

- gorzkie żale z rozważaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 17:45.

Serdecznie zapraszamy do udziału dzieci, młodzież i dorosłych.

5. W tym tygodniu przypada Pierwszy Wtorek, Środa i Czwartek, Pierwszy Piątek i Sobota miesiąca. Spowiedź święta pierwszopiątkowa będzie w piątek od godz. 17:00. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych.

Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie:

- we wtorek od godz. 16:30 z różańcem do Najdroższej Krwi Chrystusa;

- w środę od godz. 17:15;

- w czwartek w czasie Mszy Świętej o godz. 17:30;

- w piątek w czasie Mszy świętej o godz. 17:30;

- w sobotę od godz. 18:30.

6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiarę złożoną na budowę naszego kościoła.

7. Od 4 marca w polskich kinach można oglądać film "Cud Guadalupe". To pierwsza fabularna, kinowa opowieść o objawieniach Matki Bożej w Guadalupe. Podczas nich Maryja nie tylko przekazała orędzie, ale zostawiła też dowody swoich odwiedzin.

8. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 8 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page