top of page

Ogłoszenia 27.06.2021

1. Dzisiaj przypada XIII Niedziela Zwykła. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17:45.

2. W tym tygodniu dyżur liturgiczny w świątyni przejmują mieszkańcy bl. 1. Szczęść Wam Boże!

3. 29 czerwca, tj, w najbliższy wtorek przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte będą odprawione porządku następującym: o godz. 9:00 i 18:00. Nabożeństwo czerwcowe po wieczornej Mszy świętej.

4. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Pierwszy Piątek i Sobota miesiąca.

Spowiedź święta pierwszopiątkowa będzie w piątek od godz. 17:00. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych!

Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie:

- w czwartek od godz. 16:45,

- w piątek po Mszy świętej o 17:30,

- w sobotę od godz. 17:00.

5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę naszego kościoła.

6. Moi Kochani! Panie i Panowie - Przedstawiciele naszej Parafii zbierają ofiary na budowę naszego kościoła. Jest to pierwsza zbiórka ofiar na budowę naszej świątyni w tym roku. Będą to dobrowolne ofiary wpisane na specjalnie przygotowane listy z pieczęcią parafialną i podpisem Proboszcza. Listy te, podobnie jak i te z ubiegłych lat pozostaną w archiwum Parafii. Bardzo proszę przyjmijcie Przedstawicieli naszej Parafii ze szczerym i otwartym sercem, abyśmy mogli kontynuować następny etap na budowie naszej pięknej bazyliki. Panie i Panowie będą zbierać ofiary z zachowaniem wszystkich środków ostrożności związanych z koronawirusem. Bardzo prosimy o odbieranie list.

7. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 6 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page